15.04.2015

Станом на 10 квітня на Рівненщині 145 учасників АТО отримали земельні ділянки загальною площею 21,69 гектара. Так, фахівці органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування забезпечили відведення 29 ділянок площею 4,57 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 109 ділянок площею 11,91 га – для ведення садівництва і 7 земельних ділянок площею 5,21 га – для ведення особистого селянського господарства.

З червня 2014 року, коли в Україні було запроваджено ініціативу землевпорядної служби про першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців, на Рівненщині вже надано 575 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 101,53 гектара.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Рівненщини звернулося 1969 захисників Вітчизни.

Нагадуємо, що всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку. Спеціалісти продовжують працювати над пошуком вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО визначено земельні масиви загальною площею 493 га земель.