15.04.2015

9 квітня Мінагрополітики України оголосило конкурс на посади керівників сімох державних підприємств. На п’ять підприємств з цього переліку конкурсний відбір проводиться повторно.

Мінагрополітики продовжує проведення відкритих конкурсів на посади керівників підвідомчих організацій. Наразі одночасно триває відбір на 55 підприємств. Оголошено результати конкурсних відборів на посади ДП «Укрспирт» та ще 10 державних підприємств.

Частина вакантних посад не була закрита тому, що Конкурсна комісія не визначилась із переможцями. «У зв’язку з визнанням комісією всіх конкурсних пропозицій на посади ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», ДП «Конярство України», ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», ДП «Племінний завод «Плосківський» та державного підприємства – Шовкорадгосп «Баришівський» такими, що не відповідають порядку відбору керівників підприємств, прийнято рішення про повторне проведення конкурсного відбору цих підприємств» - зазначила Голова конкурсної комісії, заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Також оголошено конкурс на ще 2 державних підприємства – це «Аграрні реєстри» та «Мурафський кар’єр». Процедура подання документів для участі та механізм проведення конкурсу - за посиланням.

У міністерстві працює постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих компаній: MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers, а також співробітники Мінагрополітики. Участь у процедурі незалежних експертів гарантує прозорість та неупередженість конкурсного відбору.

Інформацію про всі вакансії та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на сайті Мінагрополітики та на національних сайтах працевлаштування.

Ми запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін в країні!