16.04.2015

У рамках окремо виділеної програми щодо інформаційної політики Криму МІП підтримано трансляцію авторської програми Сергія Гармаша «Окупація» на Національному радіо.

«Сам факт появи такої ідеї в МІП говорить про те, що за Крим ми боремося - це важливо. Програму роблю на волонтерських засадах на прохання МІП» - прокоментував автор програми Сергій Гармаш.

Інформаційно-аналітичний проект громадського радіо Донбасу «Окупація» має на меті оглядати головні події тижня на тимчасово окупованих територіях Сходу.

«Спочатку трансляція проекту передбачалася на Крим і південно-східні області України: про окупований Донбас - для окупованого Криму, але на спільній нараді з Головою Держкомтелерадіо Олегом Наливайко було вирішено розповсюджувати цей контент по всій Україні»,- зауважив Юрій Стець.

Гостею першої програми була журналіст із Криму, редактор проекту «хроніки новин Донбасу» Ірина Седова. Програму розпочали з огляду подій тижня на тимчасово окупованих територіях України.

«Єдине, що зараз може зруйнувати схеми Росії – це реформи та відновлення економіки в Україні. Тому, основна задача РФ не допустити цього», - заявила журналіст Ірина Седова в ефірі першої програми «Окупація».

Нагадаємо, що на виконання державної політика по реінтеграції півострова в  український інформаційний простір, Міністерством інформаційної політики України реалізується окремо виділена програма по Криму.