16.04.2015

Свен Арне Хансен, Голова Федерації легкої атлетики Норвегії, був обраний президентом Європейської легкоатлетичної асоціації. Обрання відбулося під час проведення 24-го Конгресу Європейської легкоатлетичної асоціації (ЄА), який пройшов 11 квітня в місті Блед (Словенія). Свен Арне набрав 26 голосів 50-ти європейських федерацій.

«Від себе особисто та від спортивної спільноти України вітаю пана Свена Арне Хансена. Я особисто знайомий із новим президентом ЄА, та впевнений, що під його керівництвом Асоціація розвиватиметься якнайкраще», - повідомив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Під час робочої зустрічі Ігоря Жданова та Свена Арне Хансена, яка відбулась під час його останнього візиту в Київ наприкінці березня, обговорювалося питання реформи спортивної сфери України.

«Якщо говорити про Дорожню карту реформ у сфері фізичної культури й спорту, розроблену вами, то маю відзначити, що була проведена чудова і колосальна робота. З моєї точки зору ви знаходитеся на абсолютно правильному шляху. Побудова європейської моделі відносин держави і спорту з урахуванням української специфіки, це найкращий вибір», - зазначив тоді майбутній президент ЄА.