16.04.2015

15 квітня в Міненерговугілля відбулася робоча зустріч заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка з Надзвичайним і Повноваженим Послом Королівства Швеції паном Андреасом фон Бекератом.

У ході зустрічі Ігор Діденко поінформував про стан підготовки до Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні, яку заплановано провести 28 квітня у м. Києві. Зокрема, повідомив, що наразі розроблено концепцію проведення енергетичної панелі в рамках Конференції, під час якої планується обговорити поточний стан реалізації реформ паливно-енергетичного комплексу України, та висловив сподівання, що шведська сторона приєднається до участі у цьому заході.

Обговорюючи перспективи українсько-шведського співробітництва, сторони відзначили важливість співпраці в енергетичній галузі, зокрема, у сфері підвищення безпеки та захищеності українських атомних електростанцій, а також у сфері енергозбереження.

За підсумкам зустрічі підкреслено важливість продовження енергетичного діалогу України із Королівством Швеція для подальшої конструктивної та взаємовигідної співпраці.

У зустрічі взяв участь начальник Управління європейської інтеграції М. Бно-Айріян.