16.04.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Незаконні збройні формування продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом на ділянках відповідальності  прикордонної служби було зафіксовано 16 БПЛА.

Також учора правоохоронці під час здійснення заходів контролю виявили у контрольних пунктах в’їзду/виїзду «Костянтинівка», «Миколаївка» (Донецька обл.) та «Лисичанськ» (Луганська обл.) у 7 громадян України підроблені перепустки. Усіх затриманих громадян передано співробітникам міліції.

Вздовж лінії розмежування прикордонними нарядами протягом доби було затримано 21 транспортний засіб з вантажами загальною вагою понад 20 тонн. Автомобілями громадяни України перевозили товари без належних документів та намагались об’їхати контрольні пости, що були на їх шляху. По даним випадкам поінформовано працівників фіскальної служби.