16.04.2015

Доходи місцевих бюджетів Чернігівщини у І кварталі 2015 року склали понад 420 мільйонів гривень. Це на 10,5% або майже на 40 мільйонів гривень більше аналогічного періоду минулого року, інформує головне управління Державної фіскальної служби в області.

Домінуючим у формуванні місцевих бюджетів, за повідомленням фахівців,  залишається податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого в загальнообласній сумі надходжень склала майже 55 % або понад 229 мільйонів гривень.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися майже на 72 мільйони гривень, єдиного податку на підприємницьку діяльність від юридичних, фізичних осіб та сільгосппідприємств – на 50 мільйонів гривень, акцизного податку від реалізації підакцизних товарів – на 20 мільйонів гривень, рентної плати за спец використання лісових, водних ресурсів та надр місцевого значення – майже на 19 мільйонів гривень. Від сплати податку на прибуток надійшло близько 18 мільйонів гривень. По всіх зазначених платежах забезпечено приріст надходжень порівняно з минулорічними.

Бюджетні призначення, затверджені сесіями місцевих рад, за підсумками січня-березня поточного року по платежах, що контролюються органами державної фіскальної служби виконані на 127%, додатково надійшло понад 90 мільйонів гривень.