17.04.2015

При Міністерстві культури України буде створено Громадську раду реформ, до якої також увійдуть іноземні експерти - про це повідомив журналістам під час зустрічі за результатами презентації проекту Довгострокової стратегії розвитку української культури Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури України В'ячеслав Кириленко.

«Я виношу пропозицію створити Раду реформ при Міністерстві культури» - повідомив Віце-прем'єр-міністр.

До Громадської ради реформ увійдуть усі бажаючі фахівці, що виявлять ініціативу долучитись до її роботи, експерти з культурної політики, у тому числі експерти з Польщі, Литви та Франції.

За результатами обговорення представленого проекту Довгострокової стратегії розвитку української культури, доопрацьований та доповнений документ виноситься на 30-денне обговорення серед громадськості та на розгляд профільного комітету ВРУ.

Обговорення завершиться 15 травня і, уже до кінця червня Довгострокова стратегія розвитку української культури може бути ухвалена Урядом.

В’ячеслав Кириленко зауважив, що імплементація стратегії розвитку української культури вимагатиме внесення змін до півтора десятка базових законопроектів та ухвалення понад п’ятдесяти постанов Кабінету Міністрів України.