19.04.2015

З нагоди Дня пожежної охорони, керівництво ДСНС України на чолі з виконуючим обов’язки Голови Служби Зоряном Шкіряком зустрілося з ветеранами пожежної охорони, аби привітати з професійним святом.

«Кожен із вас є героєм гуманітарного фронту. Ви робите титанічну працю задля найблагороднішої місії  - порятунку людей. Це змушує мене з повною відповідальністю ставитися до тих процесів, що нині відбуваються в Службі. В умовах реформування системи ДСНС головним завданням є підвищення соціального захисту працівників Служби. Саме тому ми працюватимемо і робитимемо все можливе, аби найближчим часом покращити рівень заробітних плат пожежних. Я переконаний, що якщо ми будемо однією командою, нам все вдасться і ми все здолаємо. Сьогодні тут присутні фундатори пожежної справи – Пилип Десятник та Григорій Рева, які мають величезний досвід роботи і вони вже готові консультувати нас на шляху до підвищення рівня ефективності роботи нашої Служби», - зазначив Зорян Шкіряк.

Також очільник відомства відзначив кращих працівників Служби порятунку, вручивши їм відомчі нагороди та чергові звання.

Керівництво ДСНС спільно з ветеранами пожежної охорони вшанували пам'ять пожежних, що героїчно загинули під час виконання службових обов’язків, поклавши квіти до скульптури пам’яті пожежних-ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній станції.