19.04.2015

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний розповів під час виїзної наради, що відбулася 17 квітня 2015 року у Вінницькій облдержадміністрації, що за I квартал 2015 року на пенсійні та інші витрати спрямовано 62, 8 млрд. гривень.

«Ми своєчасно забезпечували, забезпечуємо і будемо забезпечувати пенсійні виплати громадянам. І результати першого кварталу 2015 року – тому підтвердження», – сказав Олексій Зарудний.

Особлива увага приділяється пенсійному забезпеченню тимчасово переміщених осіб із Донецької та Луганської областей. Тільки за січень-березень із заявами про переведення пенсій за місцем фактичного проживання до Фонду звернулися 163,5 тис. пенсіонерів із Сходу України.

Загалом із липня 2014 року до початку квітня 2015 року до управлінь Пенсійного фонду звернулося 988 тис. тимчасово переміщених осіб. Із них 921 тис. отримують виплату за новим місцем проживання, решта заяв перебуває у стадії опрацювання.

У нараді взяли участь Міністр соціальної політики України Павло Розенко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та голова Вінницької обласної ради Сергій Свитко.