21.04.2015

Землевпорядники Сумщини виділили учасникам АТО 234,28 га землі. Територіальні органи земельних ресурсів Сумської області та органи місцевого самоврядування станом на 17 квітня 2015 року за неповні десять місяців видали учасникам АТО 431 дозвіл на розроблення проектів землеустрою.

Зокрема, військовослужбовцям та родинам загиблих воїнів виділено 192 ділянки площею 19,2 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 139 ділянок площею 16,68 га – для ведення садівництва і 100 наділів площею 198,40 га – для особистого селянського господарства.

«Найбільше ділянок виділено у Сумському, Лебединському, Роменському, Тростянецькому районах та у містах Шостці, Конотопі. Загалом до територіальних органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування від учасників АТО надійшло 718 заяв про отримання земельних ділянок», – повідомила перший заступник керівника землевпорядної служби області Валентина Пелих.

У рамках ініціативи землевпорядної служби України щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками територіальні органи земельних ресурсів максимально сприяють військовослужбовцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність країни, у реалізації їх прав на безоплатне отримання землі у власність.