21.04.2015

У цілодобовому режимі на сході країни продовжують нести службу рятувальні підрозділи та зведені загони  Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Піротехнічні підрозділи ДСНС України кожного дня, ризикуючи своїм життям, проводять роботи щодо очищення звільнених територій Донбасу від вибухонебезпечних предметів.

Так, протягом цього тижня, завдяки роботі піротехніків ДСНС, було обстежено майже 50 гектарів території на сході України. Пі час обстеження було виявлено та вилучено 185 боєприпасів, з яких 46 артилерійських снарядів, 12 мінометних мін, 72 бойові гранати та міни, 23 реактивних боєприпаси, а також 83 інших вибухонебезпечних предметів.

У Донецькій області найбільшу кількість боєприпасів було виявлено у селах Донецьке Слов’янського району – 52 бойові гранати та в Федорівці Костянтінівського району – 30 одиниць реактивних боєприпасів. Також, велися роботи по розмінуванню в таких районах, як Володарський, Артемівський, Маріупольський та Волноваський.

Разом з тим, у Луганській області найбільше боєприпасів піротехнічними підрозділами було виявлено у селі Троїцьке Попаснянського району – 28 боєприпасів. Також проводилися роботи з обстеження, виявлення  та вилучення боєприпасів у Новоайдарському, Станічно-Луганському районах області.

Разом з тим, щодня піротехніки проводять обстеження сільськогосподарських угідь.