21.04.2015

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – березня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 4,8 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 15 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали одне досудове розслідування та вручили одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 10 позовів на загальну суму понад 1 млн. грн.

У 14 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 14 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 1 звільнено із займаної посади.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 2,8 млн. грн.