22.04.2015

Землевпорядники Харківської області за десять місяців станом на 17 квітня цього року виділили 55 учасникам АТО земельні ділянки загальною площею 102,63 га для ведення особистого селянського господарства. Найбільшу кількість дозволів на розроблення проектів землеустрою видано на території Близнюківського (12), Лозівського (10) та Красноградського (9) районів.

Лише упродовж першого кварталу 2015 року із заявами щодо виділення земельних ділянок до землевпорядної служби області звернулося 49 військовослужбовців та родин загиблих воїнів. А загалом за весь період – 79 захисників Вітчизни висловили бажання отримати землю для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

Тринадцять учасників АТО вже отримали земельні ділянки у власність. Також рішенням сесій міських, селищних та сільських рад вісьмом військовослужбовцям видано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд загальною площею 1,17 гектара.

Довідково

Для отримання дозволу на розроблення землевпорядної документації, який є початковим етапом у процесі приватизації земельної ділянки, учасникам АТО необхідно звернутися з відповідною заявою до землевпорядної служби області з копією паспорта, ідентифікаційного коду, графічного зображення бажаної ділянки та документом, що підтверджує участь заявника в антитерористичній операції (довідка, наказ частини або посвідчення).