22.04.2015

20 квітня у Львівському гарнізоні введено в експлуатацію 64-квартирний будинок, на виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України, осіб рядового і начальницького складу.

Ордери та ключі від нових помешкань у військовому містечку “Липники” новоселам вручали Головний інспектор Міністерства оборони України генерал-лейтенант Юрій Аллеров, начальник гарнізону – начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, т.в.о директора Департаменту капітального будівництва Лариса Храмченко та начальник Західного управління капітального будівництва Міністерства оборони України Богдан Дацко.

Генерал-лейтенант Юрій Аллеров наголосив на тому, що керівництво держави, оборонного відомства докладають чималих зусиль задля вирішення житлових проблем захисників Вітчизни.

«Робиться усе можливе, щоб військові відчували себе соціально захищеними. Переконаний у тому, що ці ключі та ордери від нових помешкань стануть запорукою щастя, родинного затишку військових, які захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави», – зазначив генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що кар’єра кожного військового знаменується певними визначними подіями – отримання чергових військових звань, підвищення в посаді і, що дуже важливо, отримання житла.

«Сьогодні в країні дуже складна ситуація, пов’язана із зовнішньою агресією сусідньої країни, гинуть мирні мешканці Донбасу, гинуть наші військовослужбовці, захисники Батьківщини. На цьому тлі сьогоднішні урочистості є знаковими, адже показують, що й у таких складних умовах можна працювати на перспективу та розвиток. Комусь цифра 64 може видатися мізерною, однак вірю в те, що невдовзі ми поінформуємо про набагато більшу кількість зданих квартир в гарнізоні», – сказав генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Серед новоселів – особи, які мали пільги щодо першочергового надання житла, учасники бойових дій, багатодітні родини, звільнені з лав ЗС України за станом здоров’я або за віком. Третину помешкань було розподілено між родинами військовослужбовців-учасників АТО, а також військовослужбовцями, які отримали важкі поранення в боях за незалежність України.

Після завершення церемонії вручення ордерів та перерізання символічної стрічки присутні оглянули нові помешкання.