22.04.2015

22-24 квітня 2015 року в місті Києві у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15) відбудеться Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».

Організаторами заходу є Міністерство екології та природних ресурсів України, Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів (генеральний розпорядник).

Однією з важливих складових Форуму є VІІІ Міжнародна виставка «Довкілля 2015», основними розділами якої є екологічна політика та менеджмент; екологічні технології та моніторинг; управління відходами, їх утилізація та переробка; охорона атмосферного повітря; альтернативна енергетика та біопаливо; органічне землеробство та екологічно чисті продукти; водні ресурси; ліси та лісокористування; екологічно чисте житло чисте місто України; здоров’я, рекреація, туризм; екологічна освіта та наука; ядерна та радіаційна безпека; військова екологія.

Більш детальна інформація про заходи Форуму на сайті Мінприроди України www.menr.gov.ua та Генерального розпорядника ТОВ «Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів» – www.group-expo.com.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу комунікацій департаменту організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра Таїса Калініченко, тел.: 206-31-74, press@menr.gov.ua .

Завантажити програму в форматі Microsoft Word (doc) за посиланням: http://www.menr.gov.ua/imag…/blog/news/16_04_2015/final.docx