22.04.2015

МВС проводить обшуки в Міністерстві юстиції України за зверненням глави цього відомства. Обшук у посадовців Мін’юсту проводиться за фактом підроблення документу цього відомства щодо нерозповсюдження на одного з посадовців ГУ ДФС у м. Києві Закону України «Про очищення влади».

Головним слідчим управлінням МВС України за зверненням Міністра юстиції України Павла Петренка відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування встановлено, що 13 лютого цього року невідома особа підробила лист Міністерства юстиції України, адресований заступнику начальника ГУ ДФС у м. Києві, про те, що відносно цієї посадової особи не застосовуються заборони, передбачені ч. 3 ст. 1 Закону України «Про очищення влади».

Сьогодні, 21 квітня, на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва проводиться ряд обшуків у осіб, що можуть бути причетними до підроблення вказаного документу.

Зокрема, обшуки проводяться слідчим підрозділом МВС за місцем мешкання керівництва Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України, а також за місцем проживання колишнього заступника начальника Головного управління ДФС у м. Києві та в приміщенні цієї установи.