22.04.2015

20 квітня у рамках візиту до Люксембурга для участі у міністерському засіданні «Східного партнерства»  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром ЄС з питань ЄПС та переговорів з розширення Йоханнесом Ханом.

Сторони обговорили практичні аспекти підготовки до Ризького саміту «Східного партнерства», Саміту Україна – ЄС та Міжнародної конференції з підтримки України. Міністр П.Клімкін поінформував співрозмовника про прогрес України у впровадженні системних реформ у рамках виконання Угоди про асоціацію.

Комісар Й.Хан підтвердив свою участь у Міжнародній конференції з підтримки України, яка відбудеться в Києві 28 квітня ц.р.

Що стосується можливих конкретних результатів Ризького саміту “Східного партнерства”, Міністр П.Клімкін відзначив інтерес України щодо забезпечення прогресу в питанні лібералізації візового режиму з ЄС та підписання Угоди про спільний авіаційний простір з ЄС. П.Клімкін також висловив сподівання, що на Саміті в Ризі буде зроблено крок уперед у питанні визнання європейської перспективи східних партнерів, які визначили своєю стратегічною метою набуття повноправного членства в ЄС.