23.04.2015

22 квітня 2015 року відбулася прес-конференція, присвячена проведенню 5-го Київського міжнародного напівмарафону «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015», який стартує 26 квітня.

У заході взяли участь Перший заступник Міністра молоді та спорту України, президент Федерації легкої атлетики Ігор Гоцул, засновник Київського міжнародного напівмарафону Дмитро Черніцький, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійських ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату світу в Осаці Ірина Ліщинська та інші.

Виступаючи на прес-конференції Ігор Гоцул зауважив, що на сьогодні жодне сучасне європейське місто, тим більше столицю країни, важко уявити без пробігу - марафону або напівмарафону.

«Дуже приємно, що в цьому сенсі Київ також отримав своє спортивне обличчя. І ми маємо групу ентузіастів, яка вже кілька років поспіль проводить подібні марафони і напівмарафони. Ці заходи уже набрали сучасних і достатньо потужних обрисів, і сьогодні  стали однією з візитівок столиці України», - наголосив Ігор Гоцул.

Перший заступник Міністра молоді та спорту підкреслив, що позастадіонні види легкої атлетики та масові пробіги є важливою складовою цього виду спорту.

«Кілька років тому Федерація легкої атлетики України змінила свої підходи та філософію і стала приділяти набагато більше уваги цьому напрямку. Позастадіонні види, на відміну від більшості видів легкої атлетики - дозволяють будь-кому долучатися до змагань найвищого ґатунку, як в якості учасника, так і глядача», - зазначив Ігор Гоцул.

За його словами, така філософія всіляко підтримується Міністерством молоді та спорту України, де сьогодні значно більше уваги приділяється саме масовим видам спорту і змаганням, залученню громадян до здорового способу життя через рухову активність.