23.04.2015

21 квітня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль Еліавом Бєлоцерковські.

У зустрічі, присвяченій обговоренню питань поглиблення українсько-ізраїльського співробітництва, взяли участь заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук.

У ході зустрічі Ігор Жданов передав Послу опрацьований Міністерством проект двостороннього Меморандуму про співробітництво у сфері фізичної культури і спорту, попередньо наданий ізраїльською стороною на розгляд української сторони.

У свою чергу пан Бєлоцерковські поінформував представників Міністерства про відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ізраїлем та запросив Міністерство молоді та спорту приєднатися до заходів з цієї нагоди.

Під час зустрічі сторони також обговорили перспективні напрямки двостороннього співробітництва в галузі спорту, зокрема можливість налагодження контактів та співпраці з розвитку футболу, баскетболу, інших видів спорту.