23.04.2015

З 20 по 24 квітня ц.р. Володимир Демчишин візьме участь у роботі міжнародної конференції з питань енергетики «CERAWeek-2015» в Х'юстоні (Техас, США).

У рамках заходу, зокрема, планується «енергетична панель» за участю В. Демчишина і керівників провідних міжнародних енергетичних компаній.

Учасники «панелі» планують обговорить актуальні питання розвитку глобального газового ринку. Окрему увагу надано ситуації на ринках країн Азійського континенту, Європи та США у контексті розширення потенціалу для багатостороннього взаємовигідного співробітництва.

Заплановано також низку двосторонніх зустрічей. За ходом та результатами роботи можна стежити за допомогою твіттер-аккаунта керівника Управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості Михайла Бно-Айріяна https://twitter.com/BnoAiriian.

Твіттер-аккаунт створений і вестиметься Михайлом Бно-Айріяном для того, щоб преса, громадськість та партнери оперативно дізнавалися про події та рішення Міністерства в рамках курсу на європейську інтеграцію.