23.04.2015

Кабінет Міністрів виділив 882 мільйони гривень на соціальні виплати ветеранам та учасникам Другої світової війни. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Міністра соціальної політики України Павла Розенка проконтролювати, аби ці кошти в повному обсязі були виплачені до 1 травня.

Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів України в середу, 22 квітня.

Арсеній Яценюк також повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Уряду буде затверджений план заходів про відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Глава Уряду дав доручення після затвердження плану заходів провести селекторну нараду з керівниками обласних державних адміністрацій «для того, щоб терміново приступити до виконання цього плану заходів».

Він нагадав, що символом відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі є мак: «Це європейський символ. Усі інші стрічки нехай носять у Російській Федерації, яка чомусь претендує на те, що вона перемогла в Другій світовій війні»».

Глава Уряду підкреслив, що Україна є державою-засновницею Організації Об'єднаних Націй. Україна, нагадав він, під час Другої світової війни понесла майже 40% людських і матеріальних втрат від загального обсягу втрат колишнього СРСР.

«Україна є країною-переможницею, і Україна на найбільш високому рівні буде відзначати річницю завершення Другої світової війни і перемоги над нацизмом», - наголосив Арсеній Яценюк.