23.04.2015

Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочою поїздкою відвідав Західне регіональне управління.

В рамках візиту очільник прикордонного відомства відвідав Львівський клінічний госпіталь, де провідав поранених прикордонників, дізнався як проходить їх лікування та реабілітація, поспілкувався із медичним персоналом закладу. Також у шпиталі Голова відомства оглянув нове медичне обладнання, яке було закуплене за кошти меценатів та релігійної громади. Голова Державної прикордонної служби щиро подякував бійцям за їхню мужність, героїзм та відвагу.

«Нові покоління прикордонників будуть вчитися обороняти Батьківщину на прикладах вашої відваги та героїзму, – зазначив генерал-лейтенант Віктор Назаренко, – в свою чергу відомство зробить усе можливе, аби ваш подвиг золотими літерами був вписаний в історію Держприкордонслужби».

Окрім цього Голова Держприкордонслужби перевірив роботу підрозділів управління та побував у Львівському прикордонному загоні, де вручив 46 військовослужбовцям, які виконували завдання у зоні АТО,  посвідчення учасників бойових дій.