23.04.2015

22 квітня 2015 року за участі заступника Міністра екології та природних ресурсів України Сергія Курикіна в Міжнародному виставковому центрі розпочав свою роботу Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».

Восьмий рік поспіль Форум проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Мінприроди України та Українського центру міжнародних виставок, конференцій та форумів.

У рамках Міжнародного екологічного форуму відкриє свої двері VIIІ міжнародна виставка «Довкілля 2015», яка з року в рік розширює свою екологічну тематику. До Форуму приєднуються не тільки екологічні громадські організації, а також великі холдингові компанії, які діляться своїм досвідом впровадження сучасних екологічних практик.

«Форум «Довкілля для України» є знаковою подією для всіх, хто дбає про навколишнє середовище, шукає шляхи узгодження природоохоронних і господарських інтересів, прагне утвердження в нашій країні високих екологічних стандартів. Цьогоріч ми зібралися в надскладних для України умовах протидії військово-політичним загрозам та економічним викликам. І те, що Форум, попри все, відбувається, а в його програмі знайшли своє відображення найактуальніші проблеми захисту довкілля та інноваційного розвитку, чільне місце посідають питання євроінтеграції і вдосконалення національної екологічної політики, засвідчує нашу віру в майбутнє» - зазначив Сергій Курикін.

Крім того, Форум передбачає проведення конференц-заходів за участю науковців, представників державних установ та бізнесу на такі теми: «Євроінтеграція та національна екологічна політика», «Довкілля для України», як складова «Довкілля для Європи», Впровадження екологічної складової Угоди про Асоціацію «Україна - ЄС»: горизонтальні директиви, «Зелена енергетика: стан та перспективи розвитку в Україні», «Розвиток природно-заповідного фонду та інших елементів екомережі в контексті євроінтеграційних процесів», «Поводження з відходами в Україні: проблеми та перспективи»,  «Україна і створення морських охоронюваних районів в Антарктиці», «Муніципальні природоохоронні програми, як шлях до забезпечення екологічно збалансованого розвитку», «Охорона вод та раціональне використання водних ресурсів: сучасний стан та перспективи» та ін.

Взяти участь у Форумі можуть всі бажаючі.

Ознайомитись з програмою Форуму можна за посиланням: http://www.menr.gov.ua/imag…/blog/news/16_04_2015/final.docx