24.04.2015

23 квітня, у Будинку футболу, відбулася перша робоча зустріч з підготовки досьє-заявки на право проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2016/2017, 2017/2018 або 2018/2019 років у Києві на НСК «Олімпійський».

Таке рішення було прийняте Виконавчим комітетом Федерації футболу України 17 квітня. За словами президента ФФУ Андрія Павелка, цей крок стане новим позитивним витком у розвитку іміджу національної асоціації та українського футболу в цілому. «Мета даної ініціативи - повернення України на футбольну карту Європи в якості одного з амбітних гравців. А це, у свою чергу, передбачає залучення країни до проведення змагання найвищого рівня, яким є фінал Ліги чемпіонів УЄФА» - зазначив він під час виступу на брифінгу за результатами засідання Виконкому.

У робочій нараді взяли участь заступник Міністра молоді та спорту України - керівник апарату Микола Даневич, перший заступник голови Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Іван Федоренко, начальник відділу спортивних споруд Управління сім’ї, молоді та спорту КМДА Віктор Шиян, генеральний директор НСК «Олімпійський» Валентин Груздєв та інші профільні фахівці.

Під час наради було проаналізовано досвід вдалого проведення в нашій країні фінальної частини Євро-2012, яке отримало найвищі оцінки УЄФА та європейської спільноти. Також учасники зустрічі обговорили основні напрями роботи та першочергові завдання. Зокрема, було внесено пропозицію розглянути можливість проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА під час святкування Дня Києва. Крім того, було звернуто увагу на комплекс питань з інфраструктури, що стосуються відповідності стадіону, готельної та транспортної системи міста, аеропортів та фан-зон вимогам УЄФА щодо проведення великих футбольних форумів. Відповідні матеріали будуть направлені до Міністерства України у справах молоді та спорту та Київської міської державної адміністрації.

Наступна зустріч для обговорення цього проекту відбудеться 29 квітня.