24.04.2015

Обласний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, продовжує налагоджувати тісну співпрацю з вітчизняними та міжнародними благодійними організаціями.

Зокрема розпочато реалізацію в Сумській області проекту по наданню гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, ініційованого Міністерством зовнішніх справ Федеративної Республіки Німеччини (ФРН) у контакті з посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян в Україні.

Починаючи з квітня, а потім щомісяця продовж року, благодійною організацією «Спілка Самаритян», надаватиметься гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території області.

22 квітня, за підтримки Сумської обласної державної адміністрації, у регіон надійшла перша дев’ятитонна вантажівка допомоги.

А 23 квітня в обласному центрі розпочато видачу допомоги для внутрішньо переміщених осіб. 260 сімей з Донецької та Луганської областей, які проживають в м. Суми, отримують продукти харчування та засоби гігієни, ще 490 таких наборів буде розповсюджено по всій області.

Крім того, проводиться збір інформації про стан здоров’я гостей з Донбасу для надання їм в подальшому компетентної медичної допомоги, в першу чергу, багатодітним сім’ям, особам похилого віку та інвалідам.