24.04.2015

22 квітня 2015 року в Антимонопольному комітеті України у рамках проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЕС» відбувся семінар з прецедентного права Суду Європейського Союзу у сфері державних закупівель.

Відкрили семінар в. о. Голови Антимонопольного комітету України Микола Бараш та керівник Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» Юджін Стюарт. Участь у заході взяли, зокрема, експерт з питань державних закупівель Проекту ЄС Стін Брун-Нільсен та представники Антимонопольного комітету України.

Юджин Стюарт зазначив, що після підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС ключовим завданням є вдосконалення законодавства і подальший розвиток системи державних закупівель. Тому головна мета Проекту полягає в тому, щоб допомогти Україні у впровадженні європейських стандартів у сфері державних закупівель.

Під час семінару експерт Проекту Стін Брун-Нільсен презентував європейський досвід стосовно справ із судової практики Суду ЄС.

Микола Бараш підкреслив, що вивчення досвіду ЄС, зокрема в частині прецедентного права, є надзвичайно важливим не лише для Антимонопольного комітету України, а й для держави в цілому.