24.04.2015

На знак поваги і вдячності за подвиг захисників Вітчизни та з нагоди 70-ї річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній Війні Українська залізнична швидкісна компанія спільно з Укрзалізницею у період з 7  по 10 травня 2015 року (включно) проводить благодійну акцію на проїзд у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни, при пред’явленні відповідного посвідчення, надається 100% знижка від вартості плацкарти (вартість плацкарти становить майже 70% ціни квитка).

Особам, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни (не більше 1-ї особи), надається 50% знижка вартості плацкарти. Комісійний збір при оформленні проїзних документів та вартість послуги з харчування сплачується на загальних підставах. Акція не поширюється на інші поїзди та вагони, у тому числі на вагони 2-го класу поїздів Інтерсіті+.

Наприклад, якщо вартість проїзду у вагонах 1-го класу поїздів Інтерсіті+ у день відправлення поїзда 8 травня 2015 року з Києва до Харкова становить 505 грн., то для інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни вищевказаний проїзний документ буде коштувати 120 грн., для осіб, які супроводжують інвалідів та учасників Великої Вітчизняної Війни (не більше 1-ї особи) – 312 грн.

Крім того, що інваліди Великої Вітчизняної Війни І, ІІ групи мають право на безплатний проїзд 1 раз на рік («туди» і «назад») у купейному вагоні швидкого поїзда та 50% знижку в період з 1 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок. Інваліди Великої Вітчизняної Війни ІІІ групи та прирівняні до них особи, а також учасники Великої Вітчизняної Війни мають право на 50% знижку вартості проїзду 1 раз на рік («туди» і «назад»), або безплатний проїзд 1 раз на рік («туди» чи «назад»), або безплатний проїзд 1 раз у два роки «туди» і «назад» та 50% знижку в період з 1 жовтня до 15 травня без обмеження кількості поїздок.