25.04.2015

24 квітня у Міністерстві молоді та спорту відбувся семінар-тренінг «Використання інструментів інституціональної розбудови Twinning і TAIEX в Україні», організований Міністерством молоді та спорту спільно з Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

З вітальним словом до учасників семінару-тренінгу звернулись заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець.

Так, у ході зустрічі учасники семінару-тренінгу ознайомились з інформацією про діяльність Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з механізмами та процедурами використання інструментів TAIEX та Twinning в Україні, напрямками та заходами з реалізації програми Україна – НАТО у рамках професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони та ін. Окрім цього, після кожної доповіді, учасники семінару-тренінгу мали змогу обговорити заявлену тему та задати питання доповідачеві.