25.04.2015

24 квітня в Міністерстві молоді та спорту вітали переможців та призерів чемпіонату Європи з важкої атлетики.

«Кожна перемога і вдалий виступ українських спортсменів на міжнародних змаганнях – маленьке національне свято. Я щиро вдячний спортсменам, тренерам, Федерації за ті перемоги, які ви даруєте Україні в цей непростий час», - сказав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час прес-конференції на честь вдалого виступу українських важкоатлетів на Чемпіонаті Європи-2015.

Нагадаємо, що цього року жіноча збірна України стала першою в загальнокомандному заліку. Чемпіонками Європи стали Юлія Паратова (в/к 53 кг,) та Юлія Каліна (в/к 63 кг), срібну медаль виборола Анастасія Лисенко (в/к +75 кг). У чоловічій команді золоту медаль у сумі двоборства завоював Олег Прошак (в/к + 105 кг).

Ігор Жданов подякував за вдалий виступ спортсменам і тренерам, а також  президентові Федерації важкої атлетики Олександру Герезі – за чудову базу підготовки у Городку: «Ваша підтримка важкої атлетики - приклад справжнього меценатства задля розвитку українського спорту. Я глибоко переконаний, що приватно-державне партнерство – це саме той підхід, який повинен стати запорукою повноцінної життєдіяльності сфери спорту України. Міністерство підтримує давно назрілу необхідність щодо ухвалення закону про меценатство», - зазначив Ігор Жданов.

Президент Федерації важкої атлетики Олександр Герега, в свою чергу, зазначив: «Символічно, що таких видатних результатів наші спортсмени досягли саме у 2015 році, коли ми святкуємо 120-річчя української важкої атлетики. Тож, ми можемо пишатися не лише прославленими важкоатлетами минулого, але й з упевненістю дивитися у спортивне майбутнє, виховуючи нових чемпіонів. Я впевнений, що за підтримки Федерації та держави наші спортсмени подарують нам безліч нових перемог, а прапор України ще не раз буде майоріти на спортивних аренах світу».

Всі призери, а також їхні особисті тренери, отримали грошову премію від держави та Федерації важкої атлетики.