27.04.2015

25 квітня Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко разом з радниками долучився до екологічного проекту “Let's Do It, Ukraine!” на Трухановому острові. Еко-ініціатива проходить під девізом “Зробимо Україну чистою разом!”, яка є частиною всесвітнього  руху “Let's Do It, World!”.

У Києві на Трухановому острові, який є легенями нашої столиці, була розташована центральна локація акції, на прибирання якої зібралося близько 10 тис. людей. Загалом по всій країні у прибиранні взяли участь більше 400 тис. волонтерів.

Ігор Шевченко повідомив, що під час акції було досягнуто домовленості з заступником голови КМДА Ігорем Ніконовим про створення заповідника на території Труханового острова. Марина Анатоліївна Порошенко, яка також брала участь у прибиранні острова, була свідком домовленості та підтримала цю ідею.

Цього року акція прибирання пройшла у форматі Фестивалю Чистоти, що включає в себе велопробіги в різних куточках України, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадки дерев і квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня і щорічний всеукраїнський флешмоб - «Секунда життя, заради єдиної мети».