27.04.2015

25 квітня працівники Міністерства екології та природних ресурсів України на чолі з Міністром Ігорем Шевченком, а також за участю голови Солом’янської РДА в м. Києві Максимом Шкуро, представників громадськості, засобів масової інформації  відзначили День Довкілля.

“Повага до себе починається з чистоти і любові до рідного міста, а тому День Довкілля – це чудовий привід згуртуватися та навести лад поруч зі своєю оселею та країні в цілому.  Природа – це наш скарб, який ми не маємо права втратити через байдужість. Мій сьогоднішній ранок почався з посадки дерев у парку "Відрадний", який знаходиться неподалік від Борщагівки, де пройшло моє дитинство. Було дуже приємно дізнатись, що саме тут є алея та березовий гай Міністерства екології та природних ресурсів, якими опікуються співробітники нашого Міністерства”, - розповів Міністр.

Ігор Шевченко повідомив, що  досвід Солом’янської РДА щодо моніторингу екологічної ситуації в районі за допомогою 1200 датчиків стану повітря, стане у пригоді при створенні національної системи моніторингу навколишнього середовища, яку наразі розробляє Мінприроди.

Після закінчення Міністр висловив вдячність всім, хто взяв участь у заході, зокрема  працівникам природоохоронної галузі за наполегливість і послідовність у роботі та вирішенні екологічних проблем в Україні.