28.04.2015

На період травневих свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають у готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. У кожному регіоні України проводиться уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

“Підрозділами ДСНС налагоджено взаємодію з органами внутрішніх справ, СБУ та облдержадміністраціями. Будь-якої миті ми повинні бути готові до виконання поставлених перед нами завдань та до злагоджених і скоординованих дій. Саме тому Служба порятунку на період травневих свят перебуватиме на цілодобовому чергуванні”, - зазначив виконуючий обов’язки Голови ДСНС Зорян Шкіряк.

Крім того, у найбільших регіонах України – Одесі, Дніпропетровську та Харкові – сили та засоби ДСНС готові гарантувати безпеку українців під час травневих днів. Так, в Одеському гарнізоні на цілодобовому чергуванні перебуватиме 400 рятувальників та 100 одиниць спецтехніки. У Дніпропетровській області у посиленому режимі нестимуть службу 500 працівників ДСНС та 122 одиниці спецтехніки, а у Харківському регіоні – 530 рятувальників та 146 одиниць спецтехніки. Загалом, по всій території України на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 15 тисяч рятувальників та 4 тисячі одиниць техніки.