28.04.2015

Про це під час брифінгу в Ірпінському госпіталі заявив радник Міністра оборони України полковник медичної служби Всеволод Стеблюк.

«Сьогодні понад 4000 поранених в АТО військовослужбовців ЗСУ пройшли медичну реабілітацію в лікувальних закладах Міністерства оборони України, - зазначив Всеволод Стеблюк. – У санаторіях оборонного відомства зараз перебувають понад 460 бійців, у інших закладах, таких, як госпіталі ветеранів війни, близько 2 тисяч військовослужбовців. До цих медичних закладів направляють поранених, що вже пройшли реабілітаційні курси в клінічних відділеннях».

Наявна система реабілітації в лікувальних закладах Міністерства оборони України складається із госпітальної ланки (після первинних хірургічних втручань бійці повертаються до госпіталів, де їм роблять реконструктивні реабілітаційні операції або проводять реабілітаційне лікування з використанням фізіотерапії, лікувальної фізкультури тощо), реабілітації в спеціалізованих відділеннях відновного лікування у Ірпені, Львові та Вінниці та санаторіях оборонного відомства.