28.04.2015

До органів місцевої влади та координаційних центрів Дніпропетровщини звернулось більше 55 тисяч переселенців. Понад 20 тисячам з них, які не змогли вирішити питання самостійно, була надана допомога у забезпеченні тимчасовим житлом. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Лідером у розселенні переселенців став Дніпропетровськ. Тут оселилося майже 14 тисяч людей. Наступними за кількістю переселенців є Кривий Ріг (понад 9,3 тисяч), Павлоград (понад 6,1 тисячі), Дніпродзержинськ (4,2 тисячі), Нікополь (понад 2,8 тисячі). Більше 2,2 тисячі людей оселилися у Васильківському районі, понад 2,1 тисячі – у Межівському. Майже 1,8 тисячі мешкають тепер у Новомосковську, більше 1,7 тисячі – у Дніпропетровському районі, близько 1,5 тисячі – у Тернівці. Найменша кількість переселенців – 58 людей – обрали для проживання Софіївський район, що за кількістю людей поступився Широківському (79 переселенців) та Царичанському районам (110 переселенців).

Тимчасове житло для переселенців надано в закладах освіти, охорони здоров’я, соцзахисту, гуртожитках, санаторіях та готелях різних форм власності, переважно комунальної та державної.