28.04.2015

За інформацією Посольства України в Латвійській Республіці, акредитація представників ЗМІ на висвітлення Саміту «Східного партнерства» (21-22 травня ц.р., м. Рига), триває до 12 травня ц.р.

Для отримання реєстрації представникам ЗМІ необхідно:

- зайти на онлайн-платформу реєстрації журналістів https://media.eu2015.lv/php/login.php, вказати адресу електронної пошти для отримання особистого коду доступу;

- після отримання особистого коду доступу необхідно заново розпочати реєстрацію на сторінці входу в систему, вказавши свої паспортні дані, номер посвідчення журналіста, а також завантажити фотографію паспортного формату (тип: JPG, PNG, GIF або BMP. Максимальний розмір файлу 3мб. Рекомендований розмір 480x640 пікселів);

- на заключному етапі реєстрації необхідно обрати заходи, в яких планується участь. На кожний захід необхідно реєструватися окремо.

Підтвердження акредитації на захід буде відправлено на зазначену при реєстрації електронну пошту.

За 10 днів до початку заходу на зазначену при реєстрації електронну пошту буде надіслано нагадування із запитом підтвердити або скасувати участь у ньому.

Перепустка отримується в місці проведення заходу при пред’явленні  документу, який засвідчує особу. Перепустки отримуються тільки особисто.

Більш детальну інформацію можна знайти в довіднику для медіа на веб-сторінці головування Латвії у Раді ЄС за посиланням https://eu2015.lv/media-eu/host-broadcaster-and-host-photographer.