28.04.2015

28 квітня 2015 року в рамках Всесвітнього тижня імунізації заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець та головний дитячий інфекціоніст МОЗ України Сергій Крамарьов відвідають київський дитячий садок №54.

Ігор Перегінець та Сергій Крамарьов зустрінуться зі співробітниками дитячого садка та поспілкуються з батьками щодо необхідності та проблем імунопрофілактики в Україні.

Також заплановане спілкування з медіа, під час якого представники ЗМІ зможуть отримати інформацію про виконання Національного календаря щеплень, можливості закупівлі вакцин через міжнародні організації, питання про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення.

Початок о 17:00.

Місце проведення: Дошкільний навчальний заклад № 54, вул. Софіївська, 23.

Акредитація представників ЗМІ за тел. 253-02-25, 253-69-75.

Довідково

З 24 по 30 квітня 2015 року у всьому світі традиційно проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Цього року він пройде під гаслом «Ліквідовувати прогалини в імунізації».

Масове та регулярне проведення вакцинації – це ефективний засіб контролю над керованими інфекціями як в національному, так і в глобальному масштабах. При цьому виражений епідемічний ефект відзначається лише при охопленні щепленнями не менш ніж 95% населення.

В Україні обов’язкові щеплення проводяться від 10 інфекцій: туберкульозу, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, хіб-інфекції, гепатиту В, кору, епідемічного паротиту, краснухи.

З 2002 року проводиться централізована закупівля вакцин для обов’язкових щеплень за кошти Державного бюджету.