28.04.2015

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Протягом доби незаконні збройні формування продовжували відкривати вогонь по позиціям прикордонних підрозділів. У районі н. п. Дзержинськ, що на Донеччині, терористи зі стрілецької зброї спробували обстріляти місце несення служби прикордонного наряду. Вогонь вівся з лісосмуги. Військовослужбовці зайняли кругову оборону, після чого нападники відступили. Постраждалих немає.

Терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей було зафіксовано політ 21 БПЛА.

Учора в контрольному пункті «Георгіївка» прикордонники затримали чоловіка, який намагався дати хабара. Під час здійснення пропуску до прикордонників звернувся водій рейсового автобуса, який прямував з Алчевська до Дніпропетровська. За безперешкодний проїзд пасажирів він запропонував правоохоронцям грошову винагороду. Даного громадянина затримали для складання кримінально-процесуальних документів, наразі його передали співробітникам МВС.

У контрольних пунктах прикордонники виявили у громадян України 5 підроблених перепусток. 3 перепустки знайшли у жителів міста Донецьк, які слідували рейсовим автобусом та автівками через контрольні пункти «Курахове» та «Георгіївка». А в контрольному пункті «Миколаївка» прикордонники під час здійснення контролю у жителя м. Єнакієве виявили 2 підроблені перепустки. Даних громадян передано співробітникам міліції.

Вздовж лінії розмежування прикордонними нарядами було затримано 5 транспортних засобів з продуктами харчування. Автомобілі перевозили вантажі без належних документів та намагались об’їхати контрольні пости, що були на їх шляху. За цими випадками поінформовані працівники фіскальної служби. Крім того, на залізничній станції «Кривий Торець» затримано понад 100 вагонів з вугіллям, на яке не було належних документів.