28.04.2015

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул 23-25 квітня побував робочою поїздкою у Львівській області.

«Ми вирішували питання, які дісталися нам у спадок щодо стадіону «Арена Львів», зокрема, введення в експлуатацію другої черги. Спілкувалися з цього приводу із керівництвом міста та області, адміністрацією стадіону. Основне, що вирішили – буде проведено серйозний, великий аудит цього підприємства», – повідомив Ігор Гоцул.

Також відбулася зустріч зі спортивною громадськістю регіону. Йшлося, зокрема, про реформу спорту, про проблеми, з якими стикається більшість видів спорту, включаючи легку атлетику, розвиток спорту у школах і вищих учбових закладах.

У рамках робочої поїдки представники Міністерства відвідали Навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони, щоб перевірити підготовку цього об’єкту до юніорського чемпіонату Європи з боксу, який відбудеться у травні.

Разом з головою Львівської ОДА Перший заступник Міністра провів нараду щодо стратегії розвитку навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець». Останні декілька років стратегія мала пряме відношення до спроби України отримати право на проведення Зимових Олімпійських ігор-2022, адже ця база розглядалася як один з основних об’єктів. У зв’язку із відмовою від цього вектору учасники наради обговорили зміну вектору розвитку. За результатами зустрічі було визначено, що в основному база працюватиме як центр підготовки військовослужбовців, а також займатиметься реабілітацією учасників АТО.

«Також там можуть бути організовані дитячі спортивні оздоровчі табори. Крім того, важливим етапом діяльності бази буде підготовка збірних України. Ми домовилися про те, що найближчим часом складемо список видів спорту. Впевнений, буде серед них і легка атлетика», - зазначив Ігор Гоцул.

Серед планів - будівництво тренувального стадіону. Вже зараз у Тисовці є можливість для підготовки українських стаєрів, ходоків. Висота – понад тисячу метрів, дуже гарні умови проживання та харчування. У створенні такої бази є зацікавленість Мінмолодьспорту, Спортивного комітету України, Міноборони, місцевої влади.