28.04.2015

Понад 64,4 тис. залізничників стали учасниками цьогорічного місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення територій підприємств. Працівники залізничного транспорту ліквідували 1188 стихійних звалищ, висадили понад 4,3 тис. дерев і більше 7 тис. кущів. Цю роботу буде продовжено і в травні.

Окрім галузевого місячника з благоустрою, залізничники взяли участь і у всеукраїнській акції «За чисте довкілля», привели в належний санітарно-естетичний стан обеліски та пам'ятники загиблих захисників Вітчизни.

Працівники галузі прибрали територію загальною площею більше 3,2 тис. га, упорядкували газони та квітники на загальній площі у 208,8 га.

Під час заходів з благоустрою залізничники прибирають території, вивозять побутові відходи, зібрані на несанкціонованих сміттєзвалищах, висаджують дерева і кущі, упорядковують газони та квітники, білять дерева. Активно долучаються місцеві осередки профспілок, зокрема, забезпечують саджанцями.

Багато роботи в цей час у колійників, які ліквідовують величезну кількість несанкціонованих звалищ поблизу залізниці, що утворюються переважно вздовж колій у населених пунктах.

Турбуються про навколишнє середовище на залізничному транспорті і впровадженням природоохоронних заходів, що є безпосередньою часткою виробничого процесу: це і сміттєспалювальні установки, і обладнання з очищення стоків та утилізації побутових відходів, енергозберігаючі заходи, які також дають змогу зменшити забруднюючі викиди в атмосферу.