28.04.2015

Упродовж січня – березня 2015 року фахівці Державної фінансової інспекції у Дніпропетровській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 4,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 40 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 29 досудових розслідувань і вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 10 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 2,3 млн. грн.

У 27 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до дисциплінарної та матеріальної.