29.04.2015

З 1 мільйона 240 тисяч пенсіонерів, які були зареєстровані на території окупованих частин Донецької і Луганської областей, понад 900 тисяч отримують пенсію в повному обсязі на території, підконтрольній українській владі.

Про це під час виступу на Міжнародній конференції на підтримку України повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Ми зробили таку систему соціального захисту для тимчасово переміщених осіб, коли можна в будь-які точці, підконтрольній українській владі, отримати пенсію та інші види соціальної допомоги», - сказав він. За словами Міністра, українська влада не може у повному обсязі виконати свої соціальні зобов'язання перед людьми, які залишилися на окупованих територіях.

«Нас ця ситуація надзвичайно хвилює. На жаль, на сьогоднішній день там повністю зруйнована банківська система, система казначейства, захоплені приміщення пенсійного фонду, соціальних служб. Тому наші можливості щодо своєчасних виплат обмежені», - пояснив Павло Розенко, наголосивши: Уряд робить все можливе, щоб люди могли в повному обсязі отримати соціальну допомогу на підконтрольній Україні території.