29.04.2015

27 квітня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радником з питань комунікації з українською діаспорою Тараса Осауленка.

Тарас Осауленко - фахівець у галузі міжнародної комунікації,  політичний та громадський діяч, спеціалізується у сфері міжнародних стосунків та зв’язків з українською діаспорою. Працював  заступником директора Міжнародної дирекції Національної телекомпанії України, начальником Управління міжнародних зв’язків Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

«Тарас Осауленко має досвід роботи в міжнародних проектах, зокрема очолював  представництво в Україні французької телекомпанії Canal France International. На сьогодні є головою громадської організації «Міжнародна ініціатива з підтримки України». Я впевнений, що Тарас Осауленко на посаді радника з питань комунікації з українською діаспорою зможе забезпечити якісний зв'язок між українцями, які живуть в Україні, і тими патріотами нашої держави, які живуть поза межами країни», - зазначив Юрій Стець.