29.04.2015

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Учора на Донеччині терористи здійснили мінометний обстріл блокпосту «Золоте», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Поблизу блокпосту розірвалося 5 мін. Серед українських військових постраждалих немає.

Незаконні збройні формування продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом протягом доби було зафіксовано політ 26 БПЛА в межах Донецької та Луганської областей.

У контрольному пункті «Георгіївка» прикордонники виявили 7 підроблених перепусток. Їх намагалися використати жителі Донецької області. Даних громадян передали співробітникам МВС для з’ясування всіх обставин.

Вздовж лінії розмежування прикордонними нарядами було затримано 4 транспортні засоби з вантажами продуктів харчування. Автомобілі перевозили вантажі без належних документів та намагались об’їхати контрольні пости, що були на їх шляху. Про дані випадки поінформовано працівників фіскальної служби.