29.04.2015

29 квітня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться Міжнародна наукова конференція «Травень 1945 року у науковому дискурсі, національній свідомості та історичній пам’яті», присвячена 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Організаторами конференції виступили Інститут історії України НАН України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років».

Метою проведення конференції є визначення ролі українського народу в перемозі над нацизмом, характеристика граней соціальної та історичної пам’яті про учасників і жертв найбільшого мілітарного конфлікту ХХ століття, окреслення теоретичних та практичних аспектів воєнної історії, архівної та музейної справи, провідних історіографічних тенденцій з позицій україноцентризму.

У заході візьмуть участь дослідники воєнної історії з провідних навчальних закладів, науково-дослідних, архівних та музейних установ нашої держави і країн ближнього зарубіжжя.

У рамках конференції передбачається екскурсія експозицією музею університету та виставкою військової техніки періоду Другої світової війни.

Зустріч акредитованих представників ЗМІ на КПП Національного університету оборони України ім. І. Черняховського за адресою: пр. Повітрофлотський, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського)  29  квітня о 9.30.

Довідки та акредитація за телефонами: (096) 014-77-76, (063) 930-25-39

Прес-секретар НУОУ ім. І. Черняховського Наталія Рябоконь.

Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА