30.04.2015

У рамках двосторонніх домовленостей між Головним управлінням Військової служби правопорядку Збройних Сил України та Апаратом аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні, у Центральному будинку офіцерів ЗС України пройшла дводенна робоча зустріч делегацій двох країн.

Представники військових правоохоронних структур обговорили перспективи співробітництва, ознайомилися з проблемами, що існують у підрозділах ВСП ЗС України, та визначили напрям і можливості надання допомоги з боку Канади.

На початку заходу відбулися офіційні переговори української делегації, яку очолював заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Володимир Гуцол, та канадської на чолі з командувачем військової поліції Сухопутних військ ЗС Канади підполковником Мартіном Лафламмом.

В ході зустрічі відбулося кілька брифінгів, зокрема, «Проведення детальної оцінки української системи правосуддя», «Сучасна система підготовки військовослужбовців ВСП» та інші. Учасники визначили ряд питань, покликаних удосконалити діяльність ВСП ЗС України на прикладі досвіду канадських колег. Сторони також обговорили та узгодили імплементаційний план підкомітету Військової служби правопорядку ЗС України на 2015-2016 рік.