30.04.2015

28 квітня 2015 року відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України, під час якого обрано голову новоствореного органу. Ним став представник громадської організації «Всеукраїнський волонтерський рух» Іонов Максим Миколайович. Також було обрано і його п’ять заступників.

Учасники засідання обговорили різні шляхи структуризації діяльності ради та першочергові завдання, які потрібно вирішити для забезпечення ефективної співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

На відкритті засідання з вітальним словом виступила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко. Зокрема, вона зазначила, що враховуючи дуже великий інтерес до участі в роботі Громадської ради, МОЗ України вирішило не обмежувати його склад – сьогодні до ради прийнято 191 представник інститутів громадянського суспільства.

«Ми раді такій високій зацікавленості громадян взяти безпосередню участь у реформуванні системи охорони здоров'я і дуже сподіваємося, що взаємодія МОЗ України та Громадської ради буде конструктивною, побудованою на принципах взаємоповаги та толерантності. Кожен член ради - експерт, від якого ми чекаємо конкретних пропозицій, тому що у нас спільна мета - здоровий пацієнт», - зазначила Олександра Павленко.