30.04.2015

Міністр соціальної політики України Павло Розенко, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів, наголосив на тому, що чинний Уряд уже здійснив низку важливих кроків у реформуванні соціальної сфери.

«За останні місяці ми серйозно просунулися у реформуванні системи пільг. Ми відмінили усі пільги чиновникам. І сьогодні жоден чиновник не отримує жодної пільги, - підкреслив він. - Ми переходимо до системи адресного надання пільг, коли вони будуть встановлюватися виключно в залежності від доходів людини, і отримуватимуть їх лише ті, хто цього справді потребує».

Міністр нагадав, що Уряд уже здійснив кардинальну реформу системи субсидій. «Нова система субсидій дасть змогу захисти значно більшу кількість людей», - переконаний він.

Павло Розенко також наголосив на важливості реформування фондів соціального страхування. «Ми пішли на кардинальну зміну роботи фондів соцстраху і зняли звідти корупційні ризики», - зауважив Міністр.

«Лише за три місяці своєї роботи цей Уряд зробив більше на шляху реформування соціальної сфери, ніж було зроблено за останні роки», - зазначив Павло Розенко.