30.04.2015

29 квітня 2015 року до столиці прибула чоловіча збірна України з шахів, яка брала участь у командному Чемпіонаті світу, що проходив у Вірменії (м. Цахкадзор).

В аеропорту «Бориспіль» спортсменів урочисто зустрічали директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Вадим Стеценко, представники Федерації шахів України, журналісти.

Вадим Стеценко привітав срібних призерів командного Чемпіонату світу із достойним виступом і передав вітання від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

«Завдячуючи своєму професіоналізму, інтелектуальним здібностям і спортивній майстерності, Ви продемонстрували силу духу та волю до перемоги й досягли блискучого результату. Поповнивши скарбничку українських нагород, Ви заслужили щиру вдячність і шанування мільйонів співвітчизників», - йдеться у вітанні Міністра Ігоря Жданова.

У свою чергу спортсмени подякували за теплий прийом і підтримку, розповіли про враження від атмосфери змагань та поділилися планами на майбутнє.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України з шахів посіла друге місце на командному Чемпіонаті світу 2015 року. Перше місце – у збірної Китаю, на третьому – господар цьогорічного чемпіонату - Вірменія.