01.05.2015

Кошти, надані Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародним організаціями, мають бути спрямовані на підтримку фінансово-економічної стабільності України та впровадження реформ, які у перспективі дадуть ресурс для підвищення якості життя українців. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав Міністр соціальної політики Павло Розенко.

«Проїдання коштів міжнародного співтовариства може дати лише тимчасовий позитивний ефект – падіння соціальної напруги. Але в довгостроковій перспективі - це зашморг на шиї прийдешніх поколінь», - зазначив  він.

«Наслідки проїдання коштів МВФ протягом багатьох попередніх років ми відчуваємо зараз - борги зростають,  а соціально-економічне становище, на жаль, не покращується, - зауважив Міністр. - Єдиним виходом із цієї ситуації є спрямування цих ресурсів на підтримку фінансово-економічної стабільності України, і саме головне - на підтримку реформ».

«Це те, про що говорять і міжнародні донори, і Уряд – лише економіка може дати ресурс для підвищення якості життя українців», - наголосив Павло  Розенко.

Він також зауважив, що сьогодні, на жаль, не можна відкидати і фактор війни, але це не є підставою для не проведення реформ. «Навпаки – зараз найкращий час для реформ», - підкреслив Міністр.